Malý Bobeš - DVD box

Up one level

Malý Bobeš - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Film se točil v malebném okolí Ledče a Žďáru nad Sázavou a je zasazen do období I. světové války. Přibližuje nám svět viděný očima malého chlapce; hlavním hrdinou je šestiletý Josef Janouš, nazývaný Bobeš, který žije se svými rodiči, dědečkem a babičkou ve vesnické chalupě. Je právě ve věku, kdy jeho zvídavost roste, a proto se vydává na průzkum své rodné vesnice. Poznává nové přátele i nepřátele, s kterými prožívá zajímavá dobrodružství. Rodnou ves však brzy bude muset opustit. Jeho otec po těžkém úrazu nemůže pracovat v lese, rodina se proto vydá hledat novou příležitost do města.

videoukázka

titul naleznete také zde:


produkce Filmexport: Ano

length: 75 min.

colour: černobílý

year of release: 1961

studio: Filmové studio Barrandov

country of origin: ČR

premiere: 9. 2. 1962

director: Jan Valášek

script: Otakar Kirchner, František Tenčík

based on: J. V. Pleva - kniha Malý Bobeš

director of photography: Ivan V. Frič

art director: Boris Moravec

music: Emil Ludvík

starring: Jiří Lukeš, Jana Zatloukalová, Tomáš Hádl, Zuzana Ondrouchová, Petr Zelenohorský, Kamila Neubauerová, Dana Medřická, Radovan Lukavský

picture: 4:3 PAL, region ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká

subtitles: české pro neslyšící

medium type: DVD-5

EAN: 8595052292784

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.