Tales by Capek - DVD box

Up one level

Tales by Capek - DVD box

Our price: 149,00 CZK / 5,90 EUR
 
items

Stinné stránky života obyčejných lidí stojí na počátku policejních případů, o nichž vypráví komisař Bartošek a propojuje tak osudy sebe a svých kolegů s osudy propuštěného vězně, ukradeného kojence, oloupeného plukovníka, bratra, který se dopustil zločinu na vlastní sestře a nakonec i sedminásobného vraha u božího soudu.

Z Čapkových knížek „Povídky z jedné kapsy“ byly ve filmu zpracovány povídky Propuštěný, Poslední soud a Ukradený spis 139/VII, odd. C, z „Povídky z druhé kapsy“ Balada o Juraji Čupovi a Případ s dítětem.

videoukázka bonusové materiály

czech title: Čapkovy povídky

produkce Filmexport: Ano

length: 97 min.

colour: černobílý

year of release: 1947

studio: Československá výroba dlouhých filmů

country of origin: ČR

premiere: 19.9.1947

director: Martin Frič

script: František Vlček

theme: Jaroslav Žák, Martin Frič

based on: Karel Čapek (Povídky z jedné kapsy, Povídky z druhé kapsy)

director of photography: Jan Roth

art director: Štěpán Kopecký

music: František Škvor

starring: Jaroslav Marvan, Vladimír Hlavatý, Jaroslav Průcha, Vladimír Řepa, Gustav Hilmar, Lída Chválová, Paľo Bielik, Lola Skrbková, František Kovařík, Jiřina Stránská, Terezie Brzková, Theodor Pištěk, František Filipovský, Vladimír Šmeral, František Smolík, Ella Nollová

picture: 4:3 PAL, region ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká

subtitles: české titulky pro neslyšící, anglické

medium type: DVD-5, DVD box

EAN: 8595052292937


bonusy

slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, soudobá dokumentace na DVD-ROM, festivaly a ocenění

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Public screenings

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.