Tank Brigade, The - DVD box

Up one level

Tank Brigade, The - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Výpravný válečný film mapuje nejobtížnější úseky bojové cesty 1. čs. samostatné tankové brigády, která se po boku Sovětské armády probojovala k československé hranici, účastnila se dukelské operace, obtížným zimním postupem přešla územím Slovenska a úspěšně se podílela na osvobození Ostravy. Přes značnou tendenčnost poplatnou době svého vzniku film nabízí perfektně zpracované bojové scény a dnes již unikátní pohled na autentickou bojovou techniku.

videoukázka bonusové materiály

czech title: Tanková brigáda

produkce Filmexport: Ano

length: 93 min.

colour: barevný

year of release: 1955

studio: Československý armádní film

country of origin: ČR

premiere: 5.10.1955

director: Ivo Toman

script: Jaroslav Klíma

director of photography: Jan Čuřík

art director: Jan Pacák, Dalibor Poláček

music: Jiří Šust

starring: Otomar Krejča, Martin Růžek, Jana Dítětová, Bedřich Prokoš, Július Pántik, Ota Sklenčka, Zdeněk Dítě, Jiří Sovák, Rudolf Deyl, Jiří Vala, Miroslav Holub, Miloš Nedbal, Antonín Šůra

picture: 4:3 PAL, region ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká

subtitles: české pro neslyšící, anglické

medium type: DVD-9, DVD box

EAN: 8595052291916


bonusy

slovo filmového historika, slovo vojenského historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, Vzpomínání přímého účastníka bojů tankové brigády

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.