Návrat domů - DVD box

Up one level

Návrat domů - DVD box


Koupit na Multiland.cz

V lidech se zrcadlí radost z čerstvě nabyté svobody. V ulicích jsou ještě barikády z vytrhaných dlažebních kostek a neodklizené trosky. Do Prahy přijíždí vojáci a mezi nimi i nadporučík Mareš, který tu zanechal maminku, sestru i snoubenku. Když se vydává do města, aby navštívil známé a rodinu, zjišťuje, že vše se změnilo, život se nezastavil a čas nejde vrátit zpátky. Najednou je vše cizí a jediné, co člověk musí, je najít sílu, aby mohl jít dál.
Tento pozapomenutý filmový příběh obsahuje velmi silné scény, které divákovi utkví v paměti, a rozhodně patří ke klenotům české kinematografie.

Ukázka z filmu

titul naleznete také zde:


produkce Filmexport: Ano

length: 81 min.

colour: černobílý

year of release: 1948

studio: Československý státní film

country of origin: ČR

premiere: 28. 1. 1949

director: Martin Frič

script: Leopold Lahola, Miloš Řehák, Ludvík Toman

theme: Leopold Lahola

director of photography: Karel Degl

art director: Karel Škvor

music: František Škvor

starring: Karel Höger, Běla Jurdová, Josef Pehr, František Smolík, Zdenka Procházková, Zdeněk Štěpánek, Milada Smolíková, Ella Nollová, Miloš Kopecký, Josef Kemr

picture: 4:3 PAL, regio ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká

subtitles: české pro neslyšící

medium type: DVD-5, DVD box

EAN: 8595052297406

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.