Black Battalion, The - DVD box

Up one level

Black Battalion, The - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Drsný příběh příslušníků cizinecké legie, mezi nimiž svůj vlastní boj vede český voják Václav. Podobně jako někteří další, ani on nemá chuť dále snášet tyranii a přihlížet zběsilému zlu. V džungli pomůže raněnému důstojníkovi, aby nakonec díky němu nahlédl do nedávné kruté minulosti a vyrovnal své účty. Scény z bojů v džungli se natáčely na Žitném ostrově, dekorace pevnosti byla postavena za barrandovskými ateliéry.

videoukázka bonusové materiály

czech title: Černý prapor

produkce Filmexport: Ano

length: 85 min.

colour: černobílý

year of release: 1958

studio: Filmové studio Barrandov

country of origin: ČR

premiere: 13.6.1958

director: Vladimír Čech

script: Kamil Pixa, Miloslav Fábera

theme: Kamil Pixa

director of photography: Rudolf Milič

art director: Jan Zázvorka

music: Štěpán Lucký, Bohumil Šmída

starring: Jaroslav Mareš, František Peterka, Günther Simon, Tadeusz Schmidt, Kurt Oligmüller, Hannjo Hasse, Jerzy Duszyński, Karel Jelínek, Ladislav Chudík, Marie Brožová

picture: 4:3 PAL, region ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká

subtitles: české pro neslyšící, anglické,

medium type: DVD-9, DVD box

EAN: 8595052295860


bonusy

slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, soudobá dokumentace DVD-ROM, festivaly a ocenění, rozhovory

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.