Traktor Zetor 25 s vlečkou - stavebnice

Up one level

Traktor Zetor 25 s vlečkou - stavebnice

Our price: 399,00 CZK / 16,60 EUR
 
items

Sestavte si a slepte svůj traktor s vlečkou! Model traktoru inspirovaný historicky prvním traktorem Zetor - Zetorem 25.  Sada obsahuje veškeré díly a součástky potřebné k sestavení modelu traktoru a vlečky. Slepení modelu je hračka díky podrobnému obrázkovému návodu.

Traktor - pojízdný model inspirovaný Zetorem 25. Velikost traktoru cca 10x5x6 cm.

Vlečka - pojízdná vlečka, sklápěcí valník. Velikost vlečky cca 12x5x4 cm.

Lepidlo není součástí sady - doporučujeme kvalitní disperzní lepidlo pro dřevo typu Kleberit nebo Herkules. Za výhodnou cenu nabízíme malou modelářskou sadu, která obsahuje kromě lepidla i další pomůcky pro modelářskou práci.

Návod ke stažení zde

 


produkce Filmexport: Ne

Photogallery

Máte rádi archivní české filmy? Líbí se vám ta poklidná atmosféra, jemný a výstižný humor, krásné elegantní dámy a noblesní pánové? Pak jste tady správně! 

Vydáváme spoustu krásných filmů, kterými se můžete pyšnit ve své videotéce! Užívejte si ve společnosti úžasných osobností jako jsou Adina Mandlová, Věra Ferbasová, Lída Baarová, Hana Vítová, Zdeňka Baldová, Jiřina Štěpničková, Vlasta Matulová, Zorka Janů, Jana Rybářová, Oldřich Nový, Hugo Haas, Vlasta Burian, Václav Trégl, Rolf Wanka, Svatopluk Beneš, Jára Kohout, Ferenc Futurista, Eman Fiala a mnoho mnoho dalších hvězd stříbrného plátna!

Reklama