Tales by Capek - DVD box

Up one level

Tales by Capek - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Stinné stránky života obyčejných lidí stojí na počátku policejních případů, o nichž vypráví komisař Bartošek a propojuje tak osudy sebe a svých kolegů s osudy propuštěného vězně, ukradeného kojence, oloupeného plukovníka, bratra, který se dopustil zločinu na vlastní sestře a nakonec i sedminásobného vraha u božího soudu.

Z Čapkových knížek „Povídky z jedné kapsy“ byly ve filmu zpracovány povídky Propuštěný, Poslední soud a Ukradený spis 139/VII, odd. C, z „Povídky z druhé kapsy“ Balada o Juraji Čupovi a Případ s dítětem.

 

videoukázka bonusové materiály

czech title: Čapkovy povídky

produkce Filmexport: Ano

length: 97 min.

colour: černobílý

year of release: 1947

studio: Československá výroba dlouhých filmů

country of origin: ČR

premiere: 19.9.1947

director: Martin Frič

script: František Vlček

theme: Jaroslav Žák, Martin Frič

based on: Karel Čapek (Povídky z jedné kapsy, Povídky z druhé kapsy)

director of photography: Jan Roth

art director: Štěpán Kopecký

music: František Škvor

starring: Jaroslav Marvan, Vladimír Hlavatý, Jaroslav Průcha, Vladimír Řepa, Gustav Hilmar, Lída Chválová, Paľo Bielik, Lola Skrbková, František Kovařík, Jiřina Stránská, Terezie Brzková, Theodor Pištěk, František Filipovský, Vladimír Šmeral, František Smolík, Ella Nollová

picture: 4:3 PAL, region ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká

subtitles: české titulky pro neslyšící, anglické

medium type: DVD-5, DVD box

EAN: 8595052292937


bonusy

slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, soudobá dokumentace na DVD-ROM, festivaly a ocenění

Photogallery

Do you like archival Czech films? Do you like the calm atmosphere, gentle and concise humor, beautiful elegant ladies and classy gentlemen? Then you are in the right place!

We release a lot of beautiful movies that you can be proud of in your video library! Enjoy in the company of amazing personalities such as Adina Mandlová, Věra Ferbasová, Lída Baarová, Hana Vítová, Zdeňka Baldová, Jiřina Štěpničková, Vlasta Matulová, Zorka Janů, Jana Rybářová, Oldřich Nový, Hugo Haas, Vlasta Burian, Václav Trégl, Rolf Wanka, Svatopluk Beneš, Jára Kohout, Ferenc Futurista, Eman Fiala and many many other stars on the silver screen!