She Kept Crying for the Moon - DVD box slim

Up one level

She Kept Crying for the Moon - DVD box slim

Our price: 99,00 CZK / 3,90 EUR
 
items

Tragikomický príbeh z prostredia východoslovenského vidieka vznikol na základe poviedok Milky Zimkovej, ktorá vo filme zároveň stvárnila hlavnú úlohu. Osudy Johany Ovšenej a jej nemanželskej dcéry Pavlíny sa vzájomne prelínajú. Johana, ktorá žila na dedine ako slobodná matka, prežíva svoj životný omyl opakovane v príbehu svojej dcéry. V divácky najúspešnejšom filme Štefana Uhra sa najmä vďaka dobrej znalosti prostredia podarilo tvorcom verne zachytiť osobitosti regiónu, mentalitu i spôsob života jeho obyvateľov.

Digitálně remastrovaný obraz a zvuk


czech title: Pásla kone na betóne

produkce Filmexport: Ne

length: 78 min.

colour: farebný

year of release: 1982

publisher: Slovenský filmový ústav

country of origin: Československo

director: Štefan Uher

script: Milka Zimková, Štefan Uher

director of photography: Stanislav Szomolányi

starring: Milka Zimková, Marie Logojdová, Ľubomír Paulovič, Peter Staník, Veronika Jeníková, Anton Trón, Ján Mildner, Marián Geišberg, Jaroslav Sypal, Oľga Vronská, Jiří Klepl, Benjamín Michalský, Ferdinand Macurák

picture: 4:3

sound: DD 2.0 remastrovaný

language version: slovenská

subtitles: slovenské, anglické

EAN: 8588003785268


bonusy

ohlasy z tlače, profily tvorcov, fotogaléria

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Public screenings

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.