Lady Winter - DVD box slim

Up one level

Lady Winter - DVD box slim

Our price: 149,00 CZK / 5,90 EUR
 
items

A fairy-tale about good, wise Lady Winter who uses magic to make snow, and brave Jakub who was not afraid even of death. It is a story about the eternal strife for happiness, understanding and love, about overcoming hardships and defeating evil. It is also a condemnation of envy, greed and the desire to become rich quickly and by unrighteous means.


titul naleznete také zde:


czech title: Perinbaba

produkce Filmexport: Ne

length: 90 min.

colour: barevný

year of release: 1985

publisher: Slovenský filmový ústav

country of origin: Československo, Západné Německo

director: Juraj Jakubisko

script: Ľubomír Ferdek, Juraj Jakubisko

based on: J. a W. Grimmovci (Pani Zima)

director of photography: Jozef Šimončič

music: Petr Hapka

starring: Giulietta Masina (Perinbaba/Lady Winter), Tobias Hoesl (Jakub), Petra Vancíková (Alzbeta), Soňa Valentová (Stepmother), Pavol Mikulík (Father), Milada Ondrasíková (Dora), Valérie Kaplanová (Stará Zubatá/Old Lady Death), Eva Horká (Mladá Zubatá/Young Lady Death), Karel Effa (Prinzipal), Zita Furková

picture: 4:3

sound: Dolby Digital 2.0

language version: slovenská

subtitles: slovenské, anglické

medium type: DVD box slim

EAN: 8588003785299


bonusy

profily tvorcov a fotogaléria

 

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Public screenings

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.