Films on DVD and BD

Máme pro vás žhavou novinku v naší nabídce - PopSockets. Možná je znáte a vyberete si u nás filmový motiv vašeho oblíbence, nebo vůbec netušíte, co se pod tím názvem skrývá - a pak je nejvyšší čas to zjistit A VYZKOUŠET!

Co je PopSockets?

PopSockets je vychytávka v podobě držáku, který vylepší vaše mobilní zařízení. Umožní pevný úchop během psaní zpráv či při pořizování selfíček nebo videí. Prostě "popněte" a povytáhněte tento zázrak pro lepší uchopení zařízení, nebo když potřebujete stojánek pro super fotky, videa či posty.

Přilepte si na zadní stranu svého mobilu či tabletu jeden PopSockets nebo i dva a hned budete mít lepší možnosti využití svého zařízení. Ať potřebujete zařízení pevněji uchopit nebo potřebujete stojánek či zkrotit kabel sluchátek nebo si jen potřebujete s něčím hrát, prostě "popni" PopSockets.

PopSockets je nejen super pomůcka pro pevnější držení telefonu, ale pomůže i pohodlněji a bezpečněji držet tablet a čtečku. PopSockets se pevně přilepí ke všem běžným zařízením a krytům, nebude však držet na silikonových površích a obalech s voděodolnou povrchovou úpravou. Pokud rádi hrajete hry, můžete použít hned dva najednou a nemusíte se bát, že vám přístroj vypadne z ruky. V kombinaci s držákem PopClip ho klidně připevníte na přístrojovou desku vozidla, zrcadlo nebo třeba lednici.

Držák Gen.2 nabízí rychlé odnětí vršku pro bezdrátové dobíjení a rychlou výměnu za jiný design podle nálady / oblečení. V nabídce jsou stovky motivů a designů...

Nabídku našich typů včetně filmové kolekce, kterou nyní nabízíme v AKCI, najdete zde

Podívejte se na video, jak to celé funguje:

https://www.youtube.com/watch?v=uI0iIyCNQx8&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=9UXwP_KsBDU&feature=youtu.be

 


 

1

 

Dnes slavíme Mezinárodní den dětí a i my jsme se rozhodli udělat dětem radost.

Ode dneška získáváte dárek v podobě setu 3x dětský film ke každé objednávce nad 100,- Kč, a to po celý červen!

 

 

Set obsahuje tři krásné klasické české filmy pro děti: Táto sežeň štěně, Robinsonku a Honzíkovu cestu. Určitě uděláte radost svým dětem nebo vnoučatům - podarujete je na vysvědčení, připravíte jim promítání o prázdninách, až bude pršet, nebo jim dáte dárek jen tak a připomenete si při sledování filmu spolu s nimi svoje dětství. Prověřené dětské české filmy bez násilí a divokých akcí jsou zárukou kvality a znamenají pokaždé pohlazení dětské duše.

Těšíme se na vaše objednávky!

 


 

 

Studenti a žáci všech stupňů běžně hledají zdroje studia na internetu a zvláště v dnešní situaci je samostudium vítaným postupem. Ale nemusíte být školou povinní, abyste se mohli vzdělávat v pohodlí domova :-) I pro vás jsou určeny pořady online: nabízíme vám další z úspěšných dokumentů, tentokrát o historii našich státních symbolů.

Nejstarším z hlediska dějinné kontinuity je státní znak. Dozvíme se, jaký znak užívala přemyslovská knížata, kdy se objevuje ve znaku králů dvouocasý lev a kde ho můžeme poprvé spatřit ve vyobrazení. Ukážeme si, jak v průběhu věků znaky měnily svou podobu až po dnešní velký a malý státní znak. Na rozdíl od znaku státní vlajka a hymna nemají tak dávnou minulost. Kopí s praporcem tvoří atribut moci již ve středověku, ale až v Habsburské monarchii vznikla v roce 1828 císařská vlajka sloužící k reprezentaci celé panovnické dynastie.

Dokument si všímá také pečetí, historie vojenské symboliky a v neposlední řadě připomíná, jak se státními symboly máme zacházet dnes. Na pořadu spolupracoval Prof. PhDr. Josef Petráň, CSc.

Celý pořad, členěný do přehledných kapitol, naleznete zde.

 

 


Dárkové sety - kombinace knížek a DVD za skvělou cenu!

 

 

Dárkový set - DVD Až přijde kocour + kniha: Vlastimil Brodský: Drobečky z půjčovny duší

Dárkový set - DVD Dařbuján a Pandrhola + kniha Sovákova kuchařka aneb Život s králem fóru

Dárkový set - DVD Hostinec U kamenného stolu + Kuchařka Jiřiny Šejbalové "Vaříme na chatě"

Dárkový set - kolekce 5 DVD Tajemství skvělého sexu + kniha: Nepraktův erotický depozitář

Dárkový set - DVD Král Králů + kniha: Sovák a jeho spisy aneb Léčba smíchem

Dárkový set - DVD Kristian + kniha Český biják

Dárkový set - DVD Proti všem + kniha: Petr Haničinec - Vztekloun s jemnou duší

Dárkový set - DVD Komedie s Klikou + kniha Jiřina Bohdalová v kuchyni hvězd

Dárkový set - DVD Madla zpívá Evropě + kniha: Fenomén Bohdalka

 

Pro milovníky humoru Jaroslava Haška tu pak máme Švejkův dárkový box - mimořádnou kombinaci skvělého filmu s Rudolfem Hrušínským v hlavní roli a Švejkova tuzemáku od Rudolfa Jelínka z Vizovic v limitované edici se sběratelskou etiketou.


Novinky v nabídce našeho e-shopu - slovenské filmy

 

Zlatý fond slovenskej komédie II - 2x DVD - digisleeve - 149 Kč


Elo Havetta Collection - 2x DVD - digipack - speciální edice - 299 Kč

 


 

Světová náboženství - online

Před časem jsme vydali na DVD unikátní německý sedmidílný seriál o světových náboženstvích, kterým provází světoznámý teolog a spisovatel Prof. Hans Küng. Ke každému tématu jsme natočili naše přední české odborníky, kteří poutavě vysvětlují základy každého jednotlivého náboženství a okolnosti, které jej historicky formovaly. Přednášky si můžete poslechnout zde:

 

Náboženství kmenů - Prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D. vás seznámí s postavou profesora Hanse Künga a představí vám náboženství jako sociokulturní jev.
https://youtu.be/JnrWKa6wf4c

Hinduismus - PhDr. Dušan Zbavitel, DrSc.
https://youtu.be/PyRGVQbflCs

Čínská náboženství - Mgr. Jakub Maršálek, Ph.D.
https://youtu.be/RvsBgAGTitw

Buddhismus - PhDr. Jiří Holba, Ph.D.
https://youtu.be/Ui6nU8wEABY

Židovství - Mgr. Kateřina Weberová
https://youtu.be/JX13_vYvzp0

Křesťanství - Mgr. Vladimír Kelnar
https://youtu.be/eSy3sqDiP8s

Islám - Prof. PhDr. Luboš Kropáček, CSc.
https://youtu.be/U3wYehrGI4k

Set 7 DVD Světová náboženství očima profesora Hanse Künga si můžete zakoupit zde


Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Bontonlandu v celé ČR (seznam prodejen na www.bontonland.cz), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz)

nebo u našich zástupců:

We-St., s.r.o.
p. Martin Krebner – tel.: 603 484 784
e-mail: krebner@atlas.cz
pro regiony: Praha, Střední Čechy, Východní Čechy

VIDEO STEHLÍK, s.r.o.
p. Jiří Stehlík – tel.: 603 544 585, p. Petr Vavřík – tel.: 603 358 860
e-mail: videostehlik@seznam.cz
pro regiony: Jižní Čechy, Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

p. Erik Neuwirth – tel.: 777 241 842
e-mail: neuwirth@iol.cz
pro region: Morava

Public screenings

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.