Where Is Hitler? - digipack

Up one level

Where Is Hitler? - digipack

Our price: 99,00 CZK / 3,90 EUR
 
items

Píše se rok 1954, na místní soud v Berchtesgadenu přichází denní pošta a v ní nenápadná pohlednice zaslaná jednomu ze soudců, na níž je napsána jediná věta: „Jsem živ a brzy se vrátím. Adolf Hitler.“ Je skutečně pravda, že Vůdce, jenž dokázal mistrně zmanipulovat německý národ a jenž je osobně zodpovědný za smrt 60 milionů lidí, zemřel v roce 1945, anebo se mu podařilo druhou světovou válku přežít? Nemohl snad být včas zachráněn z hořících trosek Berlína a odvezen do bezpečí? Dokument přináší dříve nezveřejněné zvukové záznamy z výslechů, vzácné filmové materiály i dobové fotografie a prostřednictvím dokonalých rekonstrukcí nabízí zcela nový pohled na přísně utajovaný hon na Hitlera.

Tím, co se doopravdy v Hitlerově bunkru stalo, si nebyli dlouhých deset let jistí agenti FBI, britských výzvědných služeb, ani nově vzniklé německé úřady. Vyšetřovatelé společně s prokurátory se usilovně pokoušeli odhalit okolnosti kolem smrti Adolfa Hitlera. Sledovali každou fámu, každý náznak a každou stopu. Pečlivě prošetřili i ty nejnepravděpodobnější a nejpodivnější teorie. Podařilo se Vůdci uniknout na palubě ponorky do Argentiny? Je možné, že by žil ve Washingtonu? Existují důkazy, že spáchal sebevraždu?

videoukázka

czech title: Where Is Hitler?

produkce Filmexport: Ano

length: 48 min.

colour: černobílý/barevný

year of release: 2010

studio: SPIEGEL TV GmbH

country of origin: Německo

director: Michael Kloft

script: Michael Kloft

director of photography: Ralf Heinze, Jan Kerhart, Rainer März

music: Kolja Erdmann

picture: 16:9 PAL, region ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká

medium type: DVD-5, digipack

EAN: 8595052270027

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Public screenings

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.