Státní poznávací značka jak ji neznáte - DVD box

Up one level

Státní poznávací značka jak ji neznáte - DVD box

Our price: 290,00 CZK / 13,30 EUR
 
items

Základním dopravním prostředkem člověka byl dříve kůň. Uvidíte, jak se dříve značili koně. Přelom 19. a 20. století znamenal boj koně s motorovým vozidlem. Ze stejné doby pořad dokumentuje značení prvních vozidel a informuje o prvních právních normách. Jako příklad uvidí diváci normu Rakousko-Uherskou z roku 1910 a od této doby je ve filmu výklad poznávacích značek přes První republiku, Protektorát až po dnešek. Závěrečná kapitola vysvětluje kompletní sadu již registračních značek České republiky po osamostatnění a po vstupu do Evropské unie. Zejména z tohoto důvodu byl film v Policejní akademii zařazen mezi povinné studijní pomůcky. V průběhu pořadu uvidíte v různých časových obdobích poznávací značky ze světa.

videoukázka

produkce Filmexport: Ne

length: 62 min.

colour: barevný

year of release: 2006

studio: VIDEO služby Kolář

country of origin: ČR

director: Jiří Kolář

script: Jiří Kolář, Emil Příhoda, Robert Příhoda, Ing. Milan Bíba

director of photography: Jiří Kolář

music: Čeněk Kavečka

picture: 4:3 PAL, region ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká

medium type: DVD-5, DVD box

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Public screenings

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.