Doctor*ology 4 - DVD sleeve

Up one level

Doctor*ology 4 - DVD sleeve

Our price: 59,00 CZK / 2,20 EUR
 
items

10. Pneumologie – Z plných plic
Je jasné, že pneumolog léčí astma, ale poruchy spánku? Robert se s bláznivým strýčkem vydává na exkurzi do spánkové laboratoře – to bude zase pozdvižení.

11. Anesteziologie – Necítím ani Ň
Anesteziologové vás nejen uspí před operací, ale poradí si i s celou řadou bolestí. Když se Robertův potřeštěný strýček ukáže jako pěkně bolestivá osina v jeho pozadí, rozhodne se vyhledat pomoc u odborníků.

12. Urologie a gynekologie – On a ona
Podíváme se pěkně zdola na jinovou a jangovou stránku věci. Zatímco se potrhlý strýček snaží svému synovci pomoci vyřešit problém s jeho „výkonností“.

13. Traumatologie – Není zranění jako zranění
Na oddělení urgentního příjmu hraje roli každá vteřina. Strýček Roberta seznámí s „Andulou“, aby ho s její pomocí zasvětil do tajů traumatologie, a nechtěně se mu přitom podaří vyvolat nečekané krizové okamžiky.

videoukázka

czech title: Doctor*ology 10-13

produkce Filmexport: Ano

length: 4 x 23 min.

colour: barevný

year of release: 2006

studio: Galafilm Productions (III) Inc.

country of origin: Velká Británie

director: Tally Abecassis, Adam Weissman, Michael Kennedy

script: David Acer, Lienne Sawatsky, Daniel Williams

picture: 4:3 PAL, region ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká, anglická

medium type: DVD-5, papírová pošetka


další varianty

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Public screenings

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.