Merlin: The Legend - DVD sleeve

Up one level

Merlin: The Legend - DVD sleeve

Our price: 49,00 CZK / 1,95 EUR
 
items

Pro celou řadu lidí Merlin stále zosobňuje mnohé. Jedno je však jisté: jeho kulturní vliv byl nesmírný, a to nejen v jeho rodném Walesu a na Britských ostrovech, nýbrž po celém světě. Nebýt jeho, nedokázali bychom si nikdy představit Gandalfa či Brumbála. Představuje dualitu naší podstaty a je naším pojítkem s přírodou i minulostí – minulostí, jež, ač dávno zapomenuta, skrývá se pod povrchem a je součástí každého z nás. Tato tajemná postava po staletí ovlivňovala poesii, prózu, hudbu, vizuální umění, film i televizi. Společně s řadou zapálených odborníků a nadšenců hledáme stopy přítomnosti Merlina v umění i kultuře po celém světě až do dnešních dnů. Vydejte se s námi na tuto dobrodružnou cestu i vy!

videoukázka

czech title: Merlin: The Legend

produkce Filmexport: Ano

length: 58 min.

colour: barevný

year of release: 2008

studio: Parthenon Entertainment

country of origin: Velká Británie

director: Dylan Richards

director of photography: Huw Talfryn Walters

music: John Hardy

picture: 16:9 PAL, region ALL

sound: Dolby Digital 2.0

language version: česká, anglická

medium type: DVD-5, papírová pošetka


další varianty

Reklama

Information

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Public screenings

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.